smile 1
smile 2

DONATE19 SUNDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
29.10.17
Halloween Party
Zabawa zorganizowana dla przyjaciól fundacji i jej miłośnikow odbyła się w sobotę 28 października 2017 w wynajętej sali przy 519 Leonard Street St. Stanilaus Post # 1771. więcej»


12-02-2017

Rodzinny Fundriser

Rodzinny Fundriser
Saturday, December 2nd, at 5:00 pm we would like to invite you to join our annual fundraiser for families Meeting with Santa at St. Matthias Parish in Ridgewood.


Proceeds from Santa Meeting will be donated for Christmas for children in need from New York.

W grudniu 2015 roku Children’s Smile Foundation utworzył fundusz im. Ks. Prałata Piotra Żendziana na pomoc dzieciom potrzebującym z Nowego Jorku w podziękowaniu za Jego ofiarność i działalność charytatywną.

Ksiądz Prałat od 2005 roku był kapelanem Fundacji Uśmiech Dziecka. Całe swoje życie poświęcił Kościołowi, był człowiekiem bez reszty oddanym służbie Bogu zawsze chętnym do wsparcia i pomocy innym. Jego śmierć to ogromna strata dla nas wszystkich, którzy poznali Go jako człowieka o oddanym sercu.

Dochód z zabawy Mikolajkowej, organizowanej przez Childrens Smile Foundation będzie przeznaczony na Fundusz aby pomoc dzieciom i ich rodzinom z Queensu jako upamiętnienie Wielkiego Człowieka o wspaniałym sercu jakim był ks.Prałat Piotr Żendzian. Niech pamięć o Nim na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Donacje na Fundusz można przesyłać na adres Children’s Smile Foundation, 60-43 Maspeth Ave, Maspeth, NY 11378. Wiecej informacji w biurze fundacji 718-894-6443 lub www.childrenssmilefoundation.org.NASI SPONSORZY

POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
PERECMAN
UNIA
MASPETH FEDERAL
LOWELL
AMTA
MARKOWA
BELVEDERE
SYRENA
KURIER
pełny HTML | wersja mobilna