smile 1
smile 2

DONATE12 TUESDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
11.12.17
Mikołajki z Fundacją (zdjęcia)
2 grudnia 2017 Children’s Smile Foundation zorganizowała doroczną zabawę Mikołajkową przy parafii Św. Macieja w Ridgewood, z której dochód zostanie przekazany na zasilenie funduszu im. księdza Prałata Piotra Żendziana. więcej»


12-31-2017

Akcja "Świąteczny Uśmiech Dziecka"

Akcja "Świąteczny Uśmiech Dziecka"
Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wraz z Fundacją Uśmiechu Dziecka zaprasza Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji wspólnej świątecznej akcji charytatywnej.


Celem akcji jest zbiórka funduszy na pomoc potrzebującym dzieciom w USA oraz dla wybranych hospicjów dla dzieci w Lublinie, Tychach i Warszawie.

Fundacja Uśmiechu Dziecka otworzyła w Naszej Unii 4 oddzielne konta, na które prosimy kierować wpłaty. Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną kwotę. Okres Bożego Narodzenia jest najlepszym czasem na pomoc i podarunki dla potrzebujących i chorych dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa hojności wywołamy świąteczny uśmiech na wielu dziecięcych twarzach.

  • Fundacja Uśmiechu Dziecka (dla potrzebujących dzieci w USA) - Konto nr. 1337946
  • Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia - Konto nr. 1337952
  • Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach - Konto nr. 1337958
  • Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci - Konto nr. 1337961

Wpłaty mogą być dokonane w każdym oddziale PSFCU lub jako transfery pomiędzy kontami przy użyciu Bankowości Internetowej lub aplikacji Bankowości Mobilnej PSFCU.

Wpłaty mogą być dokonywane w okresie od 24 listopada do 31 grudnia 2017 r. Fundacja Uśmiechu Dziecka jest zarejestrowaną organizacją charytatywną (not-for-profit) zgodnie z paragrafem 501(c)(3) Kodeksu Podatkowego USA i nie jest stowarzyszona z PSFCU. Wpłacone kwoty mogą być odliczone od podatków. Prosimy skontakować się z doradcą podatkowym.NASI SPONSORZY

UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER
pełny HTML | wersja mobilna