smile 1

Na 5K i 1K >>>

DONATEZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

21 MONDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
10.06.17
"WIECZÓR ZE SZTUKĄ" W KONSULACIE RP, NOWY JORK
W sobotę 10 czerwca 2017 o godz 17:00 w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku odbył się "Wieczór ze Sztuką", doroczna aukcje obrazów znanych artystów polonijnych oraz prace z Akademii Sztuk Pięknych z Wrocławia. więcej»


06-26-2017

Jakub Synowiec - czerwiec 2017

Jakub Synowiec - czerwiec 2017
Jakub Synowiec 12 letni chłopiec urodził się z jedną z najcięższych wad wrodzonych serca - HLHS - niedorozwojem lewej komory (oznacza to, że żyje tylko z jedną komorą serca).


Przeszedł dwie operacje - pierwszą gdy miał tydzień, drugą w wieku siedmiu miesięcy. Niestety w kilka dni po drugiej operacji doszło u Kuby do zatrzymania akcji serca i na skutek tego niedotlenienia mózgu. Od tego czasu cierpi na porażenie czterokończynowe: nie chodzi, sam nie siedzi, nie przewraca się na boki, nie bawi się rączkami ponadto nie mówi, ma padaczkę, głęboki niedosłuch obustronny.

Od trzech lat karmiony jest specjalna rurką prosto do żoładka (PEGiem), a od roku oddycha poprzez rurkę.

Kuba jest dzieckiem leżącym i całkowicie uzależnionym od drugiej osoby. Dzięki intensywnej rehabilitacji i terapiom wspomagającym stan ruchowy się nie pogarsza, a Kuba jest radosnym i pogodnym dzieckiem.

Childrens Smile Foundation przekazała w czerwcu 2017 donację w wysokości $1,000 na opłacenie  dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego.NASI SPONSORZY

POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
PERECMAN
UNIA
MASPETH FEDERAL
LOWELL
AMTA
MARKOWA
BELVEDERE
SYRENA
KURIER
pełny HTML | wersja mobilna