slider small

DONATE
20 WEDNESDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
30.08.21
The Best of Maspeth Award dla naszej Fundacji
Już siódmy raz zostaliśmy docenieni nagrodą: The Best of Maspeth Award! więcej»

12-07-2019

Zapraszamy na Mikołajki w CSF

Zapraszamy na Mikołajki w CSF
W imieniu Childrens Smile Foundation serdecznie zapraszam na doroczne Spotkanie z Mikołajem, które odbędzie sie w sobotę 7 grudnia 2019 w godzinach 17:00 w sali przy kościele św. Macieja w Ridgewood. Ilość miejsc ograniczona!


 

Pierwszeństwo mają członkowie fundacji. Sprzedaż biletów w biurze fundacji w sobotę, 16 listopada, w godzinach 11am-2pm.

Zbliżają się Świeta, wyjątkowy czas pełen magii i ciepła. Dzieci na całym świecie z niecierpliwością oczekują na dzień, w którym św. Mikołaj podaruje im prezenty. Niestety, dla wielu jest to niespełnione marzenie. Wyjatkowy gość nie odwiedzi ich domów.

Dzieki Panstwa pomocy możemy sprawić, aby dzieci wierzyły, że jest ktoś, kto o nich pamieta, ktos, komu zalezy aby sprawic im przyjemnosc. 

Swieta to czas podarunkow i milosci.
Podarujmy dzieciom Serce na Gwiazdkę.

Zwracamy sie do Panstwa z ogromna prosba o przygotowanie niespodzianki dla dzieci poprzez ufundowanie nagrody, zakupienie drodnych prezentow czy podarowanie slodyczy.

Przewidujemy wiele  atrakcji dla dzieci i doroslych miedzy innymi Spotkanie z Mikolajem, ktory wreczy kazdemu dziecku paczke, wystep zespolu dzieciecego Gaudete,  circus show, arts & crafts poczestunek oraz  swietna zabawa z zespolem „ The Masters”.

Dochod z imprezy przeznaczony bedzie na pomoc dzieciom w okresie swiatecznym oraz zasilenie utworzonego w 2015 roku Funduszu  im. Ksiedza Pralata Piotra Zendziana. 

Fundusz powstal z mysla o potrzebujacych dzieciach zamieszkalych w NY.

Bedziemy wdzieczni za jakakolwiek pomoc.

WOLONTARIUSZE oraz chetne osoby do pomocy otrzymaja pismo z potwierdzeniem wypracowanych godzin spolecznych - community hours. Zgloszenia wolontariuszy ( mlodziesz szkola od 14 lat) do dnia 1 grudnia 2019 – 347-277-6459.

Prosimy o kontakt z naszym biurem  pod numerem  (718) 894-6443 lub wysylajac emaila info@childrenssmilefoundation.org. Rezerwacja biletów w biurze fundacji.

 NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER