slider small

DONATE
08 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
25.06.20
Konkurs plastyczny dla dzieci
Dzień Dziecka w tym roku miał inny przebieg niż w minionych latach. Ze względu na zaistniałą sytuację Fundacja Uśmiech Dziecka zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem „Dziękujemy strażakom za ratowanie życia w czasie epidemii korona wirusa”. więcej»

04-06-2017

Jaś Karwowski - 2015, 2017

Jaś Karwowski -  2015, 2017
JAŚ KARWOWSKI urodzony w 2013 roku choruje na złośliwy nowotwór gałki ocznej - siatkówczak.


W Polsce dla Jasia nie było nadziei na uratowanie oczka, lekarze chcieli je usunąć.

Jedyną szansą dla chłopca było leczenie u doktora Abramsona w Memorial Sloan Kettering Cancer w NY. Wstępną kalkulacja kosztów leczenia  wyniosła ponad $ 140 tysięcy dolarów.

Children’s Smile Foundation przekazała w marcu 2015 roku dochód z loterii fantowej przeprowadzonej podczas Balu Walentynkowego w sumie  $ 3265 dolarów, powiększone o kwotę 2000 dolarów przekazanych w formie donacji przez Syrena Bakery na opłacenie kosztów leczenia w klinice w NY. Na konto Memorial Sloan Kettering Cancer w NY została wpłacona kwota $5,265.
 
W kwietniu 2017, 2 lata od ostatniej chemii, niestety coś odrodziło się w oczku Jasia i konieczne było ponowne leczenie w NY.

1 maja Jaś przeszedł operację wszczepienia płytki do oczka, którą przeprowadził Dr Abramson z kliniki Memorial Sloan Kettering Cancer na Manhattanie. Po 3 dniach płytka została wyciągnięta, Jaś wrócił do domu oczekując kolejnej wizyty u Dr Abramsona, która miała odbyć się 5 tygodni później.

Fundacja pezekazała na ten cel kwote $1,100.NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER