small slider

DONATE
03 TUESDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
25.08.23
Zbliża się charytatywny "Bieg o Uśmiech Dziecka"
Children’s Smile Foundation zaprasza na siódmą edycję charytatywnego "Biegu o Uśmiech Dziecka". Zgodnie z tradycją jest on organizowany wspólnie z Polska Running Team, a patronat honorowy sprawuje Konsulat Generalny RP Nowym Jorku. więcej»

06-14-2022

Children's Smile Foundation w Biznesowej Galerii Sław

Children's Smile Foundation w Biznesowej Galerii Sław
Na zdjęciu: Rada Dyrektorów Children's Smile Foundation jest bardzo dumna z kolejnej nagrody przyznanej przez Maspeth Award Program. Od lewej stoją: Waldemar Rakowicz, Karol Liszewski, Joanna Mróz-Rakowicz, Romana Narożnik, Aldona Trzeciak, Beata Jakubowska, Agata Leszczyńska, Joanna Gwóźdź i Krzysztof Rostek (założyciel). Klęczą: ks. Grzegorz Markulak (kapelan) i Mariusz Śniarowski (prezes).

Polonijna fundacja pomagająca chorym i będącym w potrzebie dzieciom po raz kolejny została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem przyznawanym przez Maspeth Award Program firmom i organizacjom działającym w tej dzielnicy. Prócz nagrody "Best of Maspeth" Children's Smile Foundation dodatkowo została wpisana do Business Hall of Fame.


"Każdego roku Maspeth Award Program wyłania firmy, które naszym zdaniem osiągnęły wyjątkowy sukces marketingowy w swojej lokalnej społeczności i kategorii biznesowej" – czytamy w liście przesłanym przez Kapitułę wyróżnienia "Best of Maspeth". Children's Smile Foundation otrzymała go w kategorii "Social workers & services". "Skupiamy się na firmach, które mimo trudnych ekonomicznie czasów wykazały się umiejętnością wykorzystania różnych metod marketingowych, aby rozwijać swój biznes. Wybrane firmy są przykładem tego, co jest najlepsze w małym biznesie" – czytamy dalej w piśmie, w którym dodano również, że Kapituła nagrody koncentruje się na jakości, a nie ilości. "Są to lokalne firmy, które wzmacniają pozytywny wizerunek małego biznesu poprzez obsługę swoich klientów i naszej społeczności. Te wyjątkowe firmy sprawiają, że Maspeth i jej okolica jest doskonałym miejscem do życia, pracy i zabawy" – stwierdzono w przesłanym liście. Zapewniono również, że nagrodę przyznano na podstawie zebranych i przeanalizowanych wiadomości oraz opinii pochodzących z różnych źródeł.

W tym roku polonijna fundacja pomagająca dzieciom, prócz nagrody w kategorii "Social workers & services", została także wpisana do lokalnej Galerii Sław.

"Children's Smile Foundation należy do bardzo małego grona organizacji, które przez osiem kolejnych lat zdobywały nagrodę 'Best of Maspeth'. Wyróżnienie to zakwalifikowało Waszą fundację do Maspeth Business Hall of Fame" – czytamy w przesłanym przez Kapitułę piśmie.

"Jesteśmy bardzo dumni z powodu otrzymania tej nagrody. Jest to docenienie naszej działalności i pracy dla społeczności, a zwłaszcza chorych i potrzebujących dzieci. Jest to już kolejne wyróżnienie, które otrzymaliśmy, i każde z nich zawsze nas bardzo mobilizuje do działania i owocnej pracy" – podkreślił Mariusz Śniarowski, prezes Children's Smile Foundation.

Dyrektor wykonawczy Children's Smile Foundation Wojciech Maślanka prezentuje nagrodę przyznaną fundacji przez Maspeth Award Program

"Dziękujemy Kapitule Maspeth Award Program za to wyróżnienie. Nagroda ta po raz kolejny dowodzi, że działalność naszej fundacji jest nie tylko bardzo potrzebna, ale również zauważalna przez Amerykanów, co jest bardzo ważne dla nas wszystkich, ponieważ kształtuje dobry wizerunek oraz opinię o całej Polonii. To oczywiście zasługa Rady Dyrektorów, która podejmuje dobre decyzje, oraz ciężkiej społecznej pracy wielu wolontariuszy, a także sponsorów i donatorów, dzięki którym możemy realizować naszą statutową misję i pomagać dzieciom znajdującym się w potrzebie. Jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy rozwijali naszą działalność oraz zwiększali zakres i wysokość okazywanego wsparcia" – powiedział Wojciech Maślanka, pełniący od pół roku funkcję dyrektora wykonawczego Children's Smile Foundation.

PR Children's Smile Foundation
ZDJĘCIA: ARCHIWUM CHILDREN'S SMILE FOUNDATIONNASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER