slider small

DONATE
27 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
30.08.21
The Best of Maspeth Award dla naszej Fundacji
Już siódmy raz zostaliśmy docenieni nagrodą: The Best of Maspeth Award! więcej»

10-11-2015

Honory dla Children’s Smile Foundation

Fundacja Uśmiech Dziecka (Children's Smile Foundation), doskonale znana Polonii, otrzymała nagrodę 2015 Best of Maspeth - w kategorii działalności społecznej. Każdego roku nowojorski Maspeth Award Program honoruje firmy i inne organizacje, które - w ocenie lokalnych inicjatorów - osiągają wyjątkowe sukcesy w pracy na rzecz społeczności, utrwalając swój pozytywny wizerunek i dając korzyści innym.


"Te wyjątkowe podmioty pomagają uczynić obszar naszej dzielnicy wspaniałym miejscem do życia, pracy i zabawy" - przekazują przedstawiciele Maspeth Award Program.

Polonijna fundacja zyskała uznanie przez wiele lat pracy m.in. w tym rejonie aglomeracji oraz ogromnej pomocy, jakiej udzieliła potrzebującym dzieciom. "Istniejemy od 16 lat i w tym czasie zapewniliśmy wsparcie setkom dzieci zarówno w Polsce jak w USA, jednak tego wyróżnienia w ogóle się nie spodziewaliśmy - powiedziała naszej redakcji Joanna Mrzyk, dyrektor wykonawczy Fundacji Uśmiech Dziecka. - Pracujemy głównie wśród Polonii i z Polakami, tymczasem Maspeth Award Program bierze pod uwagę firmy i organizacje wszystkich zamieszkujących tu narodowości. Dlatego nagroda jest miłym zaskoczeniem".

Warto przy okazji przypomnieć o jednej z najbliższych imprez współorganizowanych przez Children's Smile Foundation. To "Bieg o Uśmiech Dziecka", który odbędzie się na Flushing Meadows – Corona Park w Nowym Jorku, 18 października od godz. 10 rano. Drugim z pomysłodawców akcji jest Polska Running Team, a odbywa się ona pod patronatem Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku.

Całość dochodu z tego biegu 5K przekazana będzie na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los. Rejestracja uczestników na stronie www.childrenssmilefoundation.org lub w biurze fundacji 60-43 Maspeth Ave, NY 11378.

Nowy DziennikNASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER