slider small

DONATE
18 MONDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
14.02.19
Bal Walentynkowy Children's Smile Foundation
Bal Walentynkowy Children's Smile Foundation odbył się w ostatnią sobotę w przepięknych wnętrzach eleganckiej restauracji Chateau Briand w Carle Place na Long Island. W tym roku na gości czekał "czerwony dywan", na którym bardzo chętnie pozowali do zdjęć uczestnicy balu. więcej»

12-31-2018

Swiąteczny Uśmiech Dziecka

Swiąteczny Uśmiech Dziecka
Piąta edycja dorocznej akcji charytatywnej PSFCU Świąteczny Uśmiech Dziecka zakończona! W zorganizowanej przez Polsko-Słowiańską Federalną Unię Kredytową oraz nowojorską Fundację Uśmiech Dziecka zbiórce, Członkowie Naszej Unii zebrali łącznie 110,578 dolarów!


Podczas tegorocznej akcji Członkowie Naszej Unii zbierali na trzy hospicja dziecięce w Polsce a wszystkie wpłacone pieniądze trafią na ich konta, gdyż PSFCU nie pobiera żadnych kosztów związanych ze zbiórką czy transferem środków.

I tak:

  • Hospicjum Domowe Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie otrzyma (placówka rekomendowana przez Pierwszą Damę RP, Agatę Kornhauser-Dudę) otrzyma 36,547 dolarów
  • Fundacja „Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci” – 35,076 dolarów a
  • Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC - 22,616 dolarów.

Konto Fundacji Uśmiechu Dziecka zasili 16,336 dolarów z przeznaczeniem na pomoc dla chorych, polonijnych dzieci.

To była już piąta edycja wspólnej akcji Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej i nowojorskiej Fundacji Uśmiechu Dziecka. Od 2014 r. kwota zebranych środków przekroczyła już 610 tysięcy dolarów.NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER
pełny HTML | wersja mobilna