slider small

DONATE
22 THURSDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
25.06.20
Konkurs plastyczny dla dzieci
Dzień Dziecka w tym roku miał inny przebieg niż w minionych latach. Ze względu na zaistniałą sytuację Fundacja Uśmiech Dziecka zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem „Dziękujemy strażakom za ratowanie życia w czasie epidemii korona wirusa”. więcej»

07-08-2019

Drużyna CSF w II Turnieju Piłki Nożnej

Drużyna CSF w II Turnieju Piłki Nożnej
12 maja w Dzień Matki odbył się II turniej Piłki Nożnej organizowany przez Gram-X Promotions i Fan Klub Stali Mielec NY. Impreza odbyła się w Bushwick Inlet Park na Williamsburgu.


Na uczestników turnieju były przygotowane warsztaty zdrowotne dla kobiet oraz zajęcia artystyczne i malowanie laurek dla mam.

W turnieju zagrało osiem amatorskich drużyn złożonych z przedstawicieli i organizacji polonijnych. W skład drużyny Children's Smile Foundation weszli przyjaciele i wolontariusze fundacji: Tomasz Bar, Wacław Starmach, Patryk Starmach, Andrzej Zera, Piotr Draus, bramkarz Tomasz Draus, Dariusz Kordowski, Lukasz Perkowski, Stanisław Boguski, Krystian Bar.

Reprezentacja fundacji jako jedyna miała swoje cheerleaderki: Gosia Draus, Ula Starmach, Natalia Bar, Ania Bar, Paulina Maciąg, Nicole Dudziński, które głośno wykrzykiwały hasła "czy wygramy czy przegramy Uśmiech Dziecka wspomagamy".

Nasza drużyna CSF zdobyła srebrny medal.

Po zakończeniu turnieju, który odbył się w smugach deszczu wszyscy uczestnicy spotkali się w restauracji Biba, w której serwowano polskie jedzenie z grilla, piwo oraz zimne i cieple napoje.

Mimo deszczowej pogody wszystkim zawodnikom i kibicom towarzyszyły ogromne emocje.NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER