slider small

DONATE
22 THURSDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
25.06.20
Konkurs plastyczny dla dzieci
Dzień Dziecka w tym roku miał inny przebieg niż w minionych latach. Ze względu na zaistniałą sytuację Fundacja Uśmiech Dziecka zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem „Dziękujemy strażakom za ratowanie życia w czasie epidemii korona wirusa”. więcej»

11-14-2019

20-lecie pracy charytatywnej na rzecz dzieci

20-lecie pracy charytatywnej na rzecz dzieci
Childrens Smile Foundation celebrowała 20 lecie pracy charytatywnej na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los. Uroczystość odbyła się 26 października 2019 w przepięknych wnętrzach Fundacji Kosciuszkowskiej.


Wśród znamienitych gości byli: Biskup Witold Mroziewski, Konsul Rzeczypospolitej Polskiej Katarzyna Konopka, Członkowie Zarządu Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej Henry Walentowicz, Esq. i Mariusz Śniarowski, Esq. wraz z Przewodniczącym Komitetu Nadzoru Artur Dołęgą, Członkowie Pulaski Association of Business and Professional Men, Inc z Andrzejem Natkańcem i Pawłem Wierzbickim, Esq, uznani artyści Janusz Skowron i Bogdan Kujawski oraz członkowie Polska Running Team Paweł Mysliwiec i Urszula Musik.

Obecni byli także członkowie Rady Dyrektorów oraz wolontariusze Fundacji Uśmiech Dziecka, w tym założyciel Krzysztof Rostek i osoby zaangażowane w Fundację od początku jej istnienia.

Była to dla nas świetna okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność i szczere podziękowania wszystkim obecnym osobom i tym, którzy przez lata poświęcali swój czas i wspierali naszą działalność charytatywną na rzecz  dzieci pokrzywdzonych przez los.

Specjalne podziękowania skierowano do założyciela Fundacji, Krzysztofa Rostka i jego rodziny, za ich ogromne wsparcie i poświęcenie w tworzeniu i  rozwoju tej organizacji.

Szczególne uznanie otrzymali:

  • Belvedere Bridge, Inc.
  • Parafia św.Krzyża w Maspeth
  • Pulaski Association of Business and Professional Men, Inc
  • Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa
  • Szkoła Języka  i Kultury Polskiej im św. Jana Pawła II w Maspeth.

Po zakończeniu części oficjalnej goście z przyjemnością wysłuchali wyjątkowego koncertu w wykonaniu  Wojciecha Bukalskiego - bass, Moniki Krajewskiej - mezzosopran i Yeleny Kurdiny - fortepian.

W części rozrywkowej wydarzenia znalazły się koktajle, szampan i wyśmienite potrawy przygotowane przez Beatę Klar-Jakubowską z pomocą wolontariuszy Grażyny, Barbary i Victorii. W tym czasie uczestnicy mieli okazję wnieść wkład w zbiórkę pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci zakupując symboliczną cegiełke z okazji 20 lecia istnienia Children’s Smile Foundation.

Zobacz galerię zdjęć >>NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER