slider small

DONATE
20 WEDNESDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
30.08.21
The Best of Maspeth Award dla naszej Fundacji
Już siódmy raz zostaliśmy docenieni nagrodą: The Best of Maspeth Award! więcej»

12-01-2020

Świąteczna akcja charytatywna naszej Fundacji i Unii Kredytowej

Świąteczna akcja charytatywna naszej Fundacji i Unii Kredytowej
Fundacja Uśmiech Dziecka i Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa już po raz siódmy zapraszają Państwa do udziału we wspólnej świątecznej akcji charytatywnej. Akcja trwa do 31 grudnia 2020.


Celem akcji jest zbiórka funduszy na pomoc potrzebującym dzieciom w USA oraz dla wybranych hospicjów dla dzieci w Polsce i na Litwie.

Okres Bożego Narodzenia jest najlepszym czasem na pomoc i podarunki dla potrzebujących i chorych dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa hojności wywołamy świąteczny uśmiech na wielu dziecięcych twarzach.

Wpłaty mogą też być dokonane jako transfery pomiędzy kontami przy użyciu Bankowości Internetowej lub aplikacji Bankowości Mobilnej PSFCU (w rubryce nazwisko, prosimy wpisać "CSF").

  • Hospicjum im. bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie - Konto nr. 1426548
  • Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce “Promyczek” w Otwocku - Konto nr. 1426554
  • Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży “Dom Chłopaków” w Broniszewicach - Konto nr. 1426551
  • Children’s Smile Foundation, NY - Konto nr. 1426539
Aby dokonać wpłaty osobiście, prosimy wypełnić załączony kupon i dostarczyć go do kasy w jednym z oddziałów PSFCU. Wpłaty mogą też być dokonane jako transfery pomiędzy kontami przy użyciu Bankowości Internetowej lub aplikacji Bankowości Mobilnej PSFCU (w rubryce nazwisko, prosimy wpisać ‘CSF’). Wpłaty mogą być dokonywane w okresie od 27 listopada do 31 grudnia 2020 r. Fundacja Uśmiechu Dziecka jest zarejestrowaną organizacją charytatywną (not-for-profit) zgodnie z paragrafem 501(c)(3) Kodeksu Podatkowego USA i nie jest stowarzyszona z PSFCU. Wpłacone kwoty mogą być odliczone od podatków - prosimy skontaktować się z doradcą podatkowym.


NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER