Zostań członkiem

Celem Fundacji “Children’s Smile” jest pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los. Chcemy im pokazać, że są ludzie, którzy o nie dbają, okazują im swoje serce i pomagają.

Naszą misją jest pozyskiwanie funduszy na pomoc dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, poprzez organizowanie imprez charytatywnych oraz dzięki wsparciu ze strony naszych sponsorów i darczyńców.

Z biegiem lat, z dużym powodzeniem kontynuujemy wiele różnych tradycji.

W lutym Fundacja organizuje charytatywny Bal Walentynkowy, który pozwala nam pozyskać fundusze dla potrzebujących dzieci i uhonorować tych, którzy zapewniają nam ciągłe wsparcie.

Aukcja Obrazów pod patronatem Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku, to nasze doroczne wydarzenie. Czerwiec to również miesiąc, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka organizując festyn, na którym bawią się wspólnie całe rodziny, a jednocześnie przyczyniają się do zbierania funduszy na rzecz dzieci.

We wrześniu zapraszamy wszystkich przyjaciół i sportowców na organizowany przez Fundację “Children’s Smile” razem z “Polska Running Team” charytatywny bieg na 5km “Bieg o Uśmiech Dziecka”. To wydarzenie gromadzi setki uczestników każdego roku i pozyskuje fundusze dla dzieci.

W okresie świątecznym organizujemy zabawę „Mikołajki” dla dzieci, jedną z naszych najbardziej znaczących akcji.

Zostań członkiem

Aby zostać naszym członkiem możesz wypełnić poniższy formularz i opłacić składkę swoją kartą kredytową lub debetową.

Powered by Stripe - white