Rodzina Przedworskich

Pomogliśmy: 2014

Rodzina Przedworskich

Joanna Przedworska z Garfield w New Jersey jest mamą samotnie wychowującą 5 dzieci. Mąż pani Joanny zmarł tuż przed narodzinami najmłodszego dziecka. Przyleciała do Stanów nie mając tu żadnej rodziny, z piątką dzieci.

Children’s Smile Foundation pomaga rodzinie od 2014 roku. Kiedy mama zgłosiła się do fundacji o pomoc dzieci były w wieku: Weronka lat 12, Zosia lat 11, Faustynka lat 7, Andrzej lat 6 i Andrzejek Młodszy lat 2 i 8 miesięcy. Wówczas CSF zorganizowało dla nich spotkanie “Tłusty Czwartek”, aby zgromadzić fundusze na pomoc w zakupieniu najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieci i do domu. Donacja wyniosła prawie $3,000.

W ten sposób stworzyliśmy dla dzieci fundusz, który jest wykorzystywany na opłacenie nauki pływania dla dzieci, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, zakupienie odzieży czy opłacenie koloni “Wakacje z Bogiem”.

W tym roku donatorzy, którzy uczetniczyli w spotkaniu z okazji “Tłustego Czwartku” zasilili konto funduszu rodziny Przedworski na kwotę $7,810.

Ostatnie wiadomości

Jubileuszowe wyróżnienie dla Children’s Smile Foundation

Polonijna Fundacja Uśmiech Dziecka znów okazała się bezkonkurencyjna w dzielnicy, w której mieści się jej siedziba. Nagroda…

Nowe fundusze w Children’s Smile Foundation

Fundacja Uśmiech Dziecka uruchomiła dwa nowe fundusze. Jeden związany jest z pomocą dla osieroconego kilka miesięcy temu…

Walentynkowy “Uśmiech Dziecka”

"Jestem dumny i jest mi bardzo przyjemnie, że mogę z tą fundacją być tak blisko i przez…