Zbliża się Bal Walentynkowy 2023 – Bilety wyprzedane

3 stycznia, 2023

Zbliża się Bal Walentynkowy 2023 – Bilety wyprzedane

Jedną z najważniejszych charytatywnych imprez organizowanych przez Children’s Smile Foundation jest doroczny Bal Walentynkowy, z którego dochód przeznaczony jest na dzieci pokrzywdzone przez los. Tegoroczny bal odbędzie się w sobotę, 11 lutego, w pięknej balowej sali Terrace On The Park na Queensie.

Walentynki to czas, w którym w sposób szczególny wyznajemy sobie wzajemną miłość i sympatię. To również bardzo doby czas na okazanie wsparcia dla bliskich, a także osób znajdujących się w potrzebie, a zwłaszcza dzieci. Temu też służy doroczna charytatywna impreza organizowana w okolicy 14 lutego przez Children’s Smile Foundation, z której całkowity dochód przekazywany jest na pomoc chorym i znajdującym się w potrzebie dzieciom.

W tym roku w sposób szczególny zwracamy także uwagę na osierocone niedawno przez zmarłego Marcina Pachowicza dzieci: 11-letnią Nicole i 8-letniego Masona. Na to rodzeństwo zostaną przekazane pieniądze zebrane podczas loterii fantowej, która będzie przeprowadzona podczas balu.

W jego trakcie odbędzie się także aukcja, podczas której zlicytowana zostanie m.in. piłka noża z kilkoma autografami osób związanych z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (m.in.: prezesa PZPN Zbigniewa Kuleszy oraz trenera Czesława Michniewicza).

Bal Walentynkowy to także okazja do uhonorowania osoby, która w sposób szczególny wspiera Children’s Smile Foundation oraz działa w Polonii.

W tym roku Gościem Honorowym balu będzie pan Mieczysław Pająk, prezes nowojorskiego Koła Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II, który nie tylko okazuje wsparcie Fundacji Uśmiech Dziecka, ale także był członkiem Komitetu ds. Upamiętnienia Księdza Prałata Piotra Żendziana i przyczynił się do uhonorowana tego kapłana pamiątkową tablicą odlaną z brązu oraz nazwania jego imieniem fragmentu 61st Street na Maspeth. Dzięki temu od 23 października ulica ta nosi nazwę “Monsignor Peter Zendzian Way” upamiętniającą wieloletniego kapelana Children’s Smile Foundation.

Bal Walentynkowy odbędzie się w sobotę, 11 lutego, i będzie miał miejsce w pięknej bankietowej sali Terrace On The Park. Lokal ten znajduje się w malowniczym parku Flushing Meadows na Queensie, a z jego okien rozciąga się piękny widok na Manhattan oraz okoliczne zoo.

Początek imprezy o godz. 7:30 wieczorem. Do tańca będzie grał DJ Janusz.

Bilety w cenie 175 dolarów – przepraszamy – wyprzedane!

Ostatnie wiadomości

Jubileuszowe wyróżnienie dla Children’s Smile Foundation

Polonijna Fundacja Uśmiech Dziecka znów okazała się bezkonkurencyjna w dzielnicy, w której mieści się jej siedziba. Nagroda…

Nowe fundusze w Children’s Smile Foundation

Fundacja Uśmiech Dziecka uruchomiła dwa nowe fundusze. Jeden związany jest z pomocą dla osieroconego kilka miesięcy temu…

Walentynkowy “Uśmiech Dziecka”

"Jestem dumny i jest mi bardzo przyjemnie, że mogę z tą fundacją być tak blisko i przez…