small slider

DONATE
13 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
20.03.24
Nowe fundusze w Children's Smile Foundation
Fundacja Uśmiech Dziecka uruchomiła dwa nowe fundusze. Jeden związany jest z pomocą dla osieroconego kilka miesięcy temu Franka Rudaka, drugi dedykowany jest pamięci Zofii i Jana Markulaków, zmarłych rodziców kapelana Children's Smile Foundation i zarazem proboszcza parafii św. Stanisława Kostki na Greenpoincie. Jego celem jest pomoc polonijnym dzieciom potrzebujący więcej»

NASZA MISJA

Celem Children’s Smile Foundation jest zapewnienie pomocy dzieciom pokrzywdzonym przez los. Chcemy im pokazać, że są ludzie, którzy o nie dbają, okazują im swoje serce i pomagają w rozwoju aby wyrosły na dobrych, młodych ludzi.

Podstawowe wartości

Jesteśmy Polakami. Wierzymy, że każde polskie dziecko, mieszkające w Polsce, USA lub gdziekolwiek na świecie, ma prawo do bezpiecznego, zdrowego i miłego środowiska w jakim się wychowuje.

Naszą misją jest pomoc dzieciom, które znalazły sie w trudnej sytuacji życiowej. Children's Smile Foundation pozyskuje fundusze poprzez organizowanie imprez charytatywnych oraz dzięki wsparciu ze strony naszych sponsorów i darczyńców. Nasze imprezy mają charakter cykliczny.

Z biegiem lat, z dużym powodzeniem kontynuujemy wiele różnych tradycji. W lutym Fundacja organizuje bardzo elegancki Bal Walentynkowy, który pozwala nam pozyskać fundusze dla potrzebujących dzieci i uhonorować tych, którzy zapewniają nam ciągłe wsparcie.

Aukcja Obrazów pod patronatem Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku, to nasze doroczne wydarzenie odbywające się w pomieszczeniach budynku konsularnego. Czerwiec to również miesiąc, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka organizując festyn, na którym bawią sie wspólnie całe rodziny, a jednocześnie przyczyniają się do zbierania funduszy na rzecz dzieci.

W październiku zapraszamy wszystkich przyjaciół i sportowców na zorganizowany przez  Children's Smile Fundusz przy wsparciu Polish Running Team 5K „Bieg o Uśmiech Dziecka”. To wydarzenie gromadzi setki uczestników każdego roku i pozyskuje fundusze dla dzieci. Impreza Halloweenowa to wspaniała zabawa przy muzyce w kostiumach , która również przynosi korzyści naszym małym podopiecznym.

W okresie świątecznym organizujemy zabawę "Mikołajki" dla dzieci. Jednak naszą najbardziej znaczącą akcją organizowaną wspólnie z Polsko -Słowiańską Federalną Unią Kredytową, jest „Świąteczny Uśmiech Dziecka”. Dzięki hojnemu wsparciu członków P-SFCU wspólnie gromadzimy potrzebne fundusze dla dzieci w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do nas uczestnicząc w tych wspaniałych wydarzeniach i zostań członkiem  Children's Smile Foundation. Nasza działalność charytatywna i niesienie pomocy dzieciom w potrzebie jest możliwa tylko dzięki Twojemu wsparciu. Czasem tak niewiele potrzeba żeby tak dużo zmienić. Za wszystko, co już zrobiłeś i za wszystko, co zrobisz w przyszłości z całego serca i szczerze dziękujemy!

Children’s Smile Foundation jest organizacją charytatywną (non-for-profit) zarejestrowaną zgodnie z paragrafem 501(c)(3) Kodeksu Podatkowego USA. Wpłacone kwoty mogą być odliczone od podatku.NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER