mikolajki

MIKOŁAJKI Z FUNDACJĄ 2017
ZOBACZ ZDJĘCIA >

events

SPRAWDŹ NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Z NASZĄ FUNDACJĄ >

pomoc

ZOBACZ CO ZROBILIŚMY
NASZA POMOC >

DONATE26 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
18.05.18
Wizyta Macieja Moga z Chorzowa w Nowym Jorku
15 letni Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a, nieuleczalną chorobę genetyczną polegającą na postępującym i nieodwracalnym zaniku mięśni. więcej»

NASZA MISJA

Celem Children’s Smile Foundation jest zapewnienie pomocy dzieciom pokrzywdzonym przez los. Chcemy im pokazać, że są ludzie, którzy o nie dbają, okazują im swoje serce i pomagają w rozwoju aby wyrosły na dobrych, młodych ludzi.

Podstawowe wartości

Jesteśmy Polakami. Wierzymy, że każde polskie dziecko, mieszkające w Polsce, USA lub gdziekolwiek na świecie, ma prawo do bezpiecznego, zdrowego i miłego środowiska w jakim się wychowuje.

Naszą misją jest pozyskiwanie funduszy na pomoc dzieciom, które znalazły sie w trudnej sytuacji życiowej.
Children's Smile Foundation pozyskuje fundusze poprzez organizowanie imprez charytatywnych oraz dzięki wsparciu ze strony naszych sponsorów i darczyńców.  Nasze imprezy mają charakter cykliczny.

Z biegiem lat, z dużym powodzeniem kontynuujemy wiele różnych tradycji. W lutym Fundacja organizuje bardzo elegancki Bal Walentynkowy, który pozwala nam pozyskać fundusze dla potrzebujących dzieci i uhonorować tych, którzy zapewniają nam ciągłe wsparcie.

Aukcja Obrazów pod patronatem Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku, to nasze doroczne wydarzenie odbywające się w pomieszczeniach budynku konsularnego. Czerwiec to również miesiąc, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka organizując festyn, na którym bawią sie wspólnie całe rodziny, a jednocześnie przyczyniają się do zbierania funduszy na rzecz dzieci.

W październiku zapraszamy wszystkich przyjaciół i sportowców na zorganizowany przez  Children's Smile Fundusz przy wsparciu Polish Running Team 5K „Bieg o Uśmiech Dziecka”. To wydarzenie gromadzi setki uczestników każdego roku i pozyskuje fundusze dla dzieci. Impreza Halloweenowa to wspaniała zabawa przy muzyce w kostiumach , która również przynosi korzyści naszym małym podopiecznym.

W okresie świątecznym organizujemy zabawę "Mikołajki" dla dzieci. Jednak naszą najbardziej znaczącą akcją organizowaną wspólnie z Polsko -Słowiańską Federalną Unią Kredytową, jest „Świąteczny Uśmiech Dziecka”. Dzięki hojnemu wsparciu członków P-SFCU wspólnie gromadzimy potrzebne fundusze dla dzieci w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do nas uczestnicząc w tych wspaniałych wydarzeniach i zostań członkiem  Children's Smile Foundation. Nasza działalność charytatywna i niesienie pomocy dzieciom w potrzebie jest możliwa tylko dzięki Twojemu wsparciu. Czasem tak niewiele potrzeba żeby tak dużo zmienić. Za wszystko, co już zrobiłeś i za wszystko, co zrobisz w przyszłości z całego serca i szczerze dziękujemy!

Mariusz Śniarowski - PrezesNASI SPONSORZY

UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER
pełny HTML | wersja mobilna