small slider

DONATE
09 FRIDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
31.05.23
Nagroda "Best of Maspeth 2023" dla Children's Smile Foundation
Polonijna Fundacja Uśmiech Dziecka znów okazała się bezkonkurencyjna w dzielnicy, w której mieści się jej siedziba. Nagroda "Best of Maspeth" wędruje do niej po raz dziewiąty. Została przyznana w kategorii "Social workers & services". więcej»

KOMU POMOGLIŚMY

Antoś P.

Pomoc od fundacji dostał mały Antoś P. Chłopiec jest leczony na śiatkówczaka obuocznego w szpitalu w NYC. (więcej)Rodzina pani Edyty W. z Polski

Pomoc od Fundacji dostała rodzina pani Edyty W. z Polski (Paweł i Justyna). Mamy nadzieję, że pieniążki pomogą w tym nadchodzącym świątecznym czasie. (więcej)Leo H.

Leo H. chłopiec z niewerbalnym autyzmem. Jest pod opieką fundacji już od jakiegoś czasu. Tym razem pomogliśmy w zakupie komunikatora do rozmowy. (więcej)Rodzina G. Jagoda, Nikodem i Marek

Pod opieką fundacji znalazła się rodzina G. - Jagoda, Nikodem i Marek. Trudna sytuacja finansowa i choroba średniego syna (porażenie Erba) utrudnia im normalne funkcjonowanie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. (więcej)Vivianna G.

Vivianna G. choruje na nowotwór Neuroblasoma w IV stopniu. Rodzina przyjedzie do NYC na leczenie i podanie szczepionki, która ma zapobiec nawrotom choroby. Fundacja dołożyła się do kosztów leczenia. (więcej)Antoni Z. z Polski

Pomoc od fundacji uzyskał mały Antoni Z. z Polski, który przebywa w New York na leczeniu. U Antoniego w wieku 2.5 roku został zdiagnozowany nowotwór złośliwy- siatkówczak postaci obuocznej. Na chwile dzisiejszą jest poprawa, natomiast kontynuacja leczenia musi być prowadzona w USA. (więcej)Nadia Sz.

Nadia Sz. ma uszkodzony kręgosłup. Przeszła już operację, ale to nie koniec. Przed nią kolejne zabiegi. Fundacja udzieliła wsparcia rodzinie. (więcej)Kasia D.

Pod opieką Fundacji znalazła się rodzina Kasi D. Dziewczynka jest dzieckiem niepełnosprawnym wymagającym stałej opieki. (więcej)Ewa M.

Trudna sytuacja życiowa i finansowa spowodowała, że po pomoc do Fundacji zgłosiła się pani Ewa M. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć rodzinę pani Ewy. (więcej)» 6 5 4 3 2 1


NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER