slider small

DONATE
20 WEDNESDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
30.08.21
The Best of Maspeth Award dla naszej Fundacji
Już siódmy raz zostaliśmy docenieni nagrodą: The Best of Maspeth Award! więcej»

KOMU POMOGLIŚMY

Rodzina G. Jagoda, Nikodem i Marek

Pod opieką fundacji znalazła się rodzina G. - Jagoda, Nikodem i Marek. Trudna sytuacja finansowa i choroba średniego syna (porażenie Erba) utrudnia im normalne funkcjonowanie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. (więcej)Vivianna G.

Vivianna G. choruje na nowotwór Neuroblasoma w IV stopniu. Rodzina przyjedzie do NYC na leczenie i podanie szczepionki, która ma zapobiec nawrotom choroby. Fundacja dołożyła się do kosztów leczenia. (więcej)Antoni Z. z Polski

Pomoc od fundacji uzyskał mały Antoni Z. z Polski, który przebywa w New York na leczeniu. U Antoniego w wieku 2.5 roku został zdiagnozowany nowotwór złośliwy- siatkówczak postaci obuocznej. Na chwile dzisiejszą jest poprawa, natomiast kontynuacja leczenia musi być prowadzona w USA. (więcej)Nadia Sz.

Nadia Sz. ma uszkodzony kręgosłup. Przeszła już operację, ale to nie koniec. Przed nią kolejne zabiegi. Fundacja udzieliła wsparcia rodzinie. (więcej)Kasia D.

Pod opieką Fundacji znalazła się rodzina Kasi D. Dziewczynka jest dzieckiem niepełnosprawnym wymagającym stałej opieki. (więcej)Ewa M.

Trudna sytuacja życiowa i finansowa spowodowała, że po pomoc do Fundacji zgłosiła się pani Ewa M. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć rodzinę pani Ewy. (więcej)Nikodem W.

Nikodem W. choruje na SMA typu 1. Rodzina dziecka otrzymała pomoc od naszej Fundacji! (więcej)Dominika P.

Dominika P. ma 13 lat i od urodzenia walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji. (więcej)Rodzina Sławomira G.

Rodzina Sławomira G. znalazła się w trudnej sytuacji materialnej spowodowanej pandemią. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! (więcej)» 6 5 4 3 2 1


NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER