small slider

DONATE
23 FRIDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
16.02.24
Walentynkowy "Uśmiech Dziecka"
"Jestem dumny i jest mi bardzo przyjemnie, że mogę z tą fundacją być tak blisko i przez lata oferować swoje obrazy oraz prace mojego syna, które, poprzez ich sprzedaż na aukcjach, zasilają budżet fundacji przeznaczony na pomoc dzieciom w potrzebie" więcej»

09-24-2023

Zarejestruj się na "Bieg o Uśmiech Dziecka" 2023. Biegniemy 09.24.2023

Zarejestruj się na "Bieg o Uśmiech Dziecka" 2023. Biegniemy 09.24.2023
Children's Smile Foundation wspólnie z Polska Running Team organizuje 5K "Bieg o Uśmiech Dziecka" oraz 1K dla dzieci ( 5-12 lat). Honorowy patronat nad wydarzeniem będzie sprawował Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku.


Już po raz siódmy zapraszamy na charytatywny bieg, z którego dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los.

Sportowa impreza odbędzie się w niedzielę, 24 września, i będzie miała miejsce w Forest Park na Queensie. Bieg zostanie przeprowadzony na dwóch dystansach: dla dorosłych trasa będzie wynosiła 5 km (5K), a dla dzieci 1000 metrów (1K). Początek imprezy o godz. 10 rano.

Donacja od uczestnika wynosi $40 (+ opłata za transakcję). Cena obejmuje: koszulkę, kawę i ciasto. Dzieci w wieku od 5 do 12 lat mogą uczestniczyć w biegu bezpłatnie.

Zachęcamy także właścicieli firm oraz osoby indywidualne do sponsorowania biegu i wsparcia chorych i potrzebujących dzieci. Istnieje możliwość umieszczenia znaku firmowego (logo) na koszulkach (przykładowy wzór znajduje się poniżej), które będą rozdawane uczestnikom biegu 5K oraz na plakatach i ulotkach reklamujących imprezę. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem tel.: 347-602-3622 lub pod adresem: info@childrenssmilefoundation.org

BIEG O UŚMIECH DZIECKA 2023

GDZIE I KIEDY:

  • 24 września, 2023 o godz. 10:00 rano
  • FOREST PARK, QUEENS

Rejestracja uczestników >>>

  • Donacja od uczestnika wynosi $40 (+ opłata za transakcję). W cenę wliczona: koszulka, kawa i ciasto
  • Bieg dla dzieci w wieku 5-12 lat (1K) jest bezpłatny.
  • Uwaga! Donacja za rejestracje "na miejscu" przed biegiem będzie wynosiła $50.
  • Zapisy w parku tylko do godz. 9 rano.

Dochód będzie przekazany na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los. Pomóż nam wywołać uśmiech na twarzach dzieci poszkodowanych przez los!NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER