small slider

DONATE
13 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
20.03.24
Nowe fundusze w Children's Smile Foundation
Fundacja Uśmiech Dziecka uruchomiła dwa nowe fundusze. Jeden związany jest z pomocą dla osieroconego kilka miesięcy temu Franka Rudaka, drugi dedykowany jest pamięci Zofii i Jana Markulaków, zmarłych rodziców kapelana Children's Smile Foundation i zarazem proboszcza parafii św. Stanisława Kostki na Greenpoincie. Jego celem jest pomoc polonijnym dzieciom potrzebujący więcej»

12-17-2023

Zabawa świąteczno-mikołajkowa z "Uśmiechem Dziecka"

Zabawa świąteczno-mikołajkowa z "Uśmiechem Dziecka"
Zapraszamy na naszą doroczną imprezę dla najmłodszych. W świąteczny klimat, zarówno milusińskich jak i ich rodziców, na pewno wprowadzi spotkanie ze Świętym Mikołajem.


Tradycyjne Mikołajki odbędą się w niedzielę, 17 grudnia, w Audytorium Szkoły św. Stanisława Kostki na Greenpoincie (12 Newell Street, Brooklyn, NY 11222). Początek o godz. 3 po południu. Zarówno na milusińskich jak i ich rodziców czeka wiele atrakcji.

W programie:   

  • spotkanie ze Świętym Mikołajem
  • prezenty (bezpłatne) i atrakcje dla dzieci
  • magic show
  • konkursy
  • arts & crafts
  • loteria z atrakcyjnymi nagrodami
  • poczęstunek dla dzieci i dorosłych
  • zabawa z DJ Robertem z zespołu The Masters

Dzieci do lat 10 mają wstęp wolny. Cena biletu dla młodzieży (powyżej 10 lat) oraz osób dorosłych wynosi 45 dolarów. Ze względu na bezpieczeństwo wymagany jest nadzór jednej osoby dorosłej na każde dwoje dzieci. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji pod numerami telefonów: 347-602 3622 i 718-984 6443.

Bilety w cenie 45 dolarów od osoby są dostępne:

Imię i nazwisko osoby dorosłej
Imiona i nazwiska 1 lub 2 dzieci poniżej 10 lat (free)

 

LUB SKANUJ KOD:

Zachęcamy także firmy i wszystkich chętnych do wsparcia akcji mikołajkowej poprzez donacje, ufundowanie nagród, słodyczy oraz prezentów na loterię fantową. Dzięki temu każdy może sprawić radość i uśmiech dzieci. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem tel.: 347-602-3622 lub mailowy:info@childrenssmilefoundation.org

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc chorym i potrzebującym dzieciom.

Zachęcamy również dorosłych i młodzież szkolną do pomocy przy organizacji i przebiegu imprezy. Wolontariusze otrzymają specjalne podziękowania, a młodzież także odpowiednie pismo z potwierdzeniem wypracowanych godzin społecznych (community hours) przydatne w szkołach i na uczelniach. W tym celu prosimy o kontakt z biurem Fundacji lub z numerem tel.: 347-602-3622 i adresem: info@childrenssmilefoundation.org

Zobacz jak bawiliśmy się rok temu >>>NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER