mikolajki

MIKOŁAJKI Z FUNDACJĄ 2017
ZOBACZ ZDJĘCIA >

events

SPRAWDŹ NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Z NASZĄ FUNDACJĄ >

pomoc

ZOBACZ CO ZROBILIŚMY
NASZA POMOC >

DONATE26 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
18.05.18
Wizyta Macieja Moga z Chorzowa w Nowym Jorku
15 letni Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a, nieuleczalną chorobę genetyczną polegającą na postępującym i nieodwracalnym zaniku mięśni. więcej»

03-31-2017

Rodzina Wróblewski z Rockaway Park w NY

Rodzina Wróblewski z Rockaway Park w NY
Tragedia polskiej rodziny z Rockaway Park w Nowym Jorku - Pani Monika Wróblewski, jej mąż Krzysztof oraz dwójka ich dzieci: Julia (8 lat) i Kacper (5 lat) stracili wszystko - pamiątki rodzinne, zdjęcia, ubrania, meble… dorobek, który zgromadzili mieszkając w swoim mieszkaniu przez ostatnie siedem lat.


Wszystko to za sprawą, najprawdopodobniej, niedopałku z papierosa, który ktoś wyrzucić musiał ze swojego mieszkania. Niedopałek wylądował na balkonie rodziny Wróblewskich, a wiatr, tak charakterystyczny dla położonej nad oceanem dzielnicy, uniemożliwił ugaszenie ognia, który pochłonął wszystko.

Mieszkanie, które zajmowali Państwo Wróblewscy, jest jednym z kilkudziesięciu, które znajdują się w 12-piętrowym bloku. Policja i straż pożarna prowadzą śledztwo, ale pewne jest, że ogień pochodził z zewnątrz mieszkania.

Children’s Smile Foundation przekazała donację w wysokości $3,775 na pomoc rodzinie na zakupienie niezbędnych rzeczy dla dzieci.

 NASI SPONSORZY

UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER
pełny HTML | wersja mobilna