mikolajki
small slider

DONATE
09 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
29.11.23
Rozpoczęła się doroczna akcja "Świąteczny Uśmiech Dziecka" 2023
Już po raz dziesiąty została zorganizowana wspólna dobroczynna akcja Children's Smile Foundation i Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej - "Świąteczny Uśmiech Dziecka". Tegoroczna, jubileuszowa edycja rozpoczęła się 24 listopada i potrwa do końca roku. więcej»

01-03-2023

Zbliża się Bal Walentynkowy 2023 - Bilety wyprzedane

Zbliża się Bal Walentynkowy 2023 - Bilety wyprzedane
Jedną z najważniejszych charytatywnych imprez organizowanych przez Children's Smile Foundation jest doroczny Bal Walentynkowy, z którego dochód przeznaczony jest na dzieci pokrzywdzone przez los. Tegoroczny bal odbędzie się w sobotę, 11 lutego, w pięknej balowej sali Terrace On The Park na Queensie.


Walentynki to czas, w którym w sposób szczególny wyznajemy sobie wzajemną miłość i sympatię. To również bardzo doby czas na okazanie wsparcia dla bliskich, a także osób znajdujących się w potrzebie, a zwłaszcza dzieci. Temu też służy doroczna charytatywna impreza organizowana w okolicy 14 lutego przez Children's Smile Foundation, z której całkowity dochód przekazywany jest na pomoc chorym i znajdującym się w potrzebie dzieciom.

W tym roku w sposób szczególny zwracamy także uwagę na osierocone niedawno przez zmarłego Marcina Pachowicza dzieci: 11-letnią Nicole i 8-letniego Masona. Na to rodzeństwo zostaną przekazane pieniądze zebrane podczas loterii fantowej, która będzie przeprowadzona podczas balu.

W jego trakcie odbędzie się także aukcja, podczas której zlicytowana zostanie m.in. piłka noża z kilkoma autografami osób związanych z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (m.in.: prezesa PZPN Zbigniewa Kuleszy oraz trenera Czesława Michniewicza).

Bal Walentynkowy to także okazja do uhonorowania osoby, która w sposób szczególny wspiera Children's Smile Foundation oraz działa w Polonii.

W tym roku Gościem Honorowym balu będzie pan Mieczysław Pająk, prezes nowojorskiego Koła Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II, który nie tylko okazuje wsparcie Fundacji Uśmiech Dziecka, ale także był członkiem Komitetu ds. Upamiętnienia Księdza Prałata Piotra Żendziana i przyczynił się do uhonorowana tego kapłana pamiątkową tablicą odlaną z brązu oraz nazwania jego imieniem fragmentu 61st Street na Maspeth. Dzięki temu od 23 października ulica ta nosi nazwę "Monsignor Peter Zendzian Way" upamiętniającą wieloletniego kapelana Children's Smile Foundation.

Bal Walentynkowy odbędzie się w sobotę, 11 lutego, i będzie miał miejsce w pięknej bankietowej sali Terrace On The Park. Lokal ten znajduje się w malowniczym parku Flushing Meadows na Queensie, a z jego okien rozciąga się piękny widok na Manhattan oraz okoliczne zoo.

Początek imprezy o godz. 7:30 wieczorem. Do tańca będzie grał DJ Janusz.

Bilety w cenie 175 dolarów - przepraszamy - wyprzedane!NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER