slider small

DONATE
21 WEDNESDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
25.06.20
Konkurs plastyczny dla dzieci
Dzień Dziecka w tym roku miał inny przebieg niż w minionych latach. Ze względu na zaistniałą sytuację Fundacja Uśmiech Dziecka zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem „Dziękujemy strażakom za ratowanie życia w czasie epidemii korona wirusa”. więcej»

02-09-2019

Bal Walentynkowy Children's Smile Foundation

Bal Walentynkowy Children's Smile Foundation
Bal Walentynkowy Children's Smile Foundation odbył się w sobotę, 9 lutego, br. w przepięknych wnętrzach eleganckiej restauracji Chateau Briand w Carle Place na Long Island. W tym roku na gości czekał "czerwony dywan", na którym bardzo chętnie pozowali do zdjęć uczestnicy balu.


Wspaniała kuchnia, pyszne przekąski, wykwintny obiad serwowany do stołów (do wyboru było aż 10 dań), dobre napoje oraz deser w trzech odsłonach, tort... to tylko część z atrakcji tego wieczoru. Roztańczonych gości bawił znany DJ Jaro, tancerze niemal nie opuszczali parkietu.

Children's Smile Foundation pragnie bardzo gorąco podziękować wszystkim gościom, którzy uczestniczyli w tegorocznym Balu Walentynkowym. Wielkie wyrazy uznania kierujemy do naszych Gości Honorowych: The Pulaski Association of Business and Professional Men, Inc. za wieloletnie wspieranie działalności charytatywnej fundacji na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los oraz za ufundowanie głównej nagrody iPhone XR.

Tegoroczny Bal był wyjątkowy z uwagi na wspaniałe prezenty podarowane przez Parę Prezydencką RP. Przepiękna kolia z bursztynami w srebrze, prezent od Pierwszej Damy, została wylicytowana za $5,000, natomiast pióro-marker Prezydenta Donalda Trumpa, którym podpisał deklarację z Polską, prezent od Prezydenta Andrzeja Dudy, został wylicytowany za $2,300.

Naszym gościem specjalnym była znakomita artystka Joanna Sarapata, która podarowała akwarelę "Wiosenny Akt". Praca została wylicytowana za $4,700. Drugi obraz znanego polonijnego artysty Bogdana Kujawskiego poszedł za $3,000.

Wspaniali i hojni sponsorzy ufundowali atrakcyjne nagrody min. HP Laptop (A. Dybanowski), biżuteria od Tiffany (B. Jakubowski) bilety na koncerty Gram-X i Musicart, Travel Voucher z firmy Voyager Club USA i wycieczka z Ampol, Inc. Dochód z loterii w wysokości $6,080 zostanie przeznaczony na opłacenie rehabilitacji Amelki z Long Island, która przebywa w klinice onkologicznej na Manhattanie.

Mariusz Śniarowski obecny prezes fundacji przedstawil zgromadzonym w restauracji Chateau Briand w sobotę nową prezes Childrens' Smile Foundation Beatę Klar-Jakubowski, która obejmie stanowisko już od marca. Nowa prezes jest związana z fundacją od wielu lat, przez ostatnie kilka lat była skarbnikiem. Mariusz Śniarowski będzie sprawował funcję wiceprezesa.NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER