mikolajki
small slider

DONATE
09 SATURDAY NADCHODZĄCE
WYDARZENIA
29.11.23
Rozpoczęła się doroczna akcja "Świąteczny Uśmiech Dziecka" 2023
Już po raz dziesiąty została zorganizowana wspólna dobroczynna akcja Children's Smile Foundation i Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej - "Świąteczny Uśmiech Dziecka". Tegoroczna, jubileuszowa edycja rozpoczęła się 24 listopada i potrwa do końca roku. więcej»

WIADOMOŚCI

Zbliża się Bal Walentynkowy 2023 - Bilety wyprzedane

01.03.2023

Zbliża się Bal Walentynkowy 2023 - Bilety wyprzedane

Jedną z najważniejszych charytatywnych imprez organizowanych przez Children's Smile Foundation jest doroczny Bal Walentynkowy, z którego dochód przeznaczony jest na dzieci pokrzywdzone przez los. Tegoroczny bal odbędzie się w sobotę, 11 lutego, w pięknej balowej sali Terrace On The Park na Queensie. (więcej)

Trwa akcja "Świąteczny Uśmiech Dziecka"

12.13.2022

Trwa akcja "Świąteczny Uśmiech Dziecka"

Tradycyjnie pod koniec roku Children's Smile Foundation i Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa organizują wspólną akcję charytatywną na rzecz wybranych polskich hospicjów oraz polonijnej fundacji wspierającej chore i będące w potrzebie dzieci. (więcej)

Mikołajki z "Uśmiechem Dziecka"

12.08.2022

Mikołajki z "Uśmiechem Dziecka"

Było to niewątpliwie jedno z największych polonijnych spotkań ze Świętym Mikołajem. Podczas imprezy zorganizowanej przez Children's Smile Foundation bezpłatne prezenty otrzymało prawie 250 dzieci, które sobotnie popołudnie - 3 grudnia - spędziły wraz z rodzicami w Audytorium Akademii św. Stanisława Kostki na Greenpoincie. (więcej)

Akcja Children's Smile Foundation w Carnegie Hall

11.22.2022

Akcja Children's Smile Foundation w Carnegie Hall

"United for Peace: Benefit Concert of Polish & Ukrainian Solidarity" to tytuł charytatywnego koncertu, który w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall zorganizowała Ars Activa Foundation. Była to okazja do przeprowadzenia zbiórki pieniędzy na pomoc dzieciom poszkodowanym przez wojnę i zamieszkującym sierociniec "Misto Dobra" znajdujący się w Chernivtsi (Czerniowcach) w zachodniej części Ukrainy. Akcję tę przeprowadziła Children's Smile Foundation. (więcej)

Charytatywny koncert w Carnegie Hall

11.04.2022

Charytatywny koncert w Carnegie Hall

W środę, 9 listopada, w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall odbędzie się doroczny koncert organizowany przez Ars Activa Foundation. W tym roku nosi on tytuł "United for Peace: Benefit Concert of Polish & Ukrainian Solidarity" i ma charytatywny charakter. Dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na największy ukraiński sierociniec i zarazem schronisko dla matek z dziećmi "Misto Dobra" w Chernivtsi. Fundusze na ten cel będą gromadzone przez Children's Smile Foundation. (więcej)

Godne uhonorowanie ks. prałata Piotra Żendziana

11.01.2022

Godne uhonorowanie ks. prałata Piotra Żendziana

"Łącząc się z Państwem w radosnym duchu świętowania Miesiąca Dziedzictwa Polskiego, pragnę pogratulować inicjatywy odsłonięcia pamiątkowej tablicy oraz nadania nazwy ulicy dla uczczenia pamięci ks. prałata Piotra Żendziana" - stwierdził ambasador RP przy ONZ Krzysztof Szczerski. Opinię tę wyraził w liście przesłanym do naszego biura bowiem to nasza organizacja była inicjatorem uhonorowania zasłużonego dla Polonii kapłana i zarazem wieloletniego kapelana Children's Smile Foundation. (więcej)

Bal Charytatywny upamiętniający ks. Prałata Piotra Żendziana. ZDJĘCIA!

10.22.2022

Bal Charytatywny upamiętniający ks. Prałata Piotra Żendziana. ZDJĘCIA!

Bal Charytatywny towarzyszący akcji upamiętnienia kapelana Children's Smile Foundation - ks. prałata Piotra Żendziana, odbył się 15 października w Audytorium Akademii św. Macieja na Ridgewood. Dochód został przeznaczony na fundusz ks. prałata Piotra Żendziana, z którego finansowana jest pomoc chorym i potrzebującym dzieciom z Queensu i Brooklynu, a zwłaszcza z parafii, w których posługę duszpasterską sprawował ten zasłużony kapłan. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z balu. (więcej)

Za nami 6. edycja "Biegu o Uśmiech Dziecka"

09.16.2022

Za nami 6. edycja "Biegu o Uśmiech Dziecka"

Po przerwie spowodowanej pandemią powróciła kolejna doroczna akcja Children’s Smile Foundation. Charytatywny "Bieg po Uśmiech Dziecka" odbył się w sobotę, 10 września, i miał miejsce w Highland Park na pograniczu Queensu i Brooklynu. (więcej)

Powraca doroczny "Bieg o Uśmiech Dziecka"

08.29.2022

Powraca doroczny "Bieg o Uśmiech Dziecka"

Children’s Smile Foundation zaprasza na szóstą edycję charytatywnego "Biegu o Uśmiech Dziecka". Wzorem lat wcześniejszych jest on organizowany wspólnie z Polska Running Team. Patronat honorowy sprawuje Konsulat Generalny RP Nowym Jorku. (więcej)NASI SPONSORZY

AJ GREENWICH
INDIGO
VICTORIA
OWELO
COBALT
ETS
UNIA
PERECMAN
BELVEDERE
VISION
POLISH PAGES
AMN
ADAM CONTRACTING
MASPETH FEDERAL
AMTA
MARKOWA
LOWELL
SYRENA
KURIER